PŘEČTĚTE SI PŘÍBĚH NAŠÍ ZMRZLINY

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

KDO JSEM?

KATEŘINA LIŠKA ZEMANOVÁ 

DŮLEŽITÉ MEZNÍKY
 

1985 - ZROZENÍ MYŠLENKY

Vášeň pro zmrzlinu mne provází takřka celý život, už jako holčička si pamatuji svoji první zmrzlinu za korunu.

Zmrzlina byla odjakživa součásti našich rodinných setkání a oslav. Fascinující pohledy na barevné kopce zmrzliny, mne však uchvátili poprvé asi v pěti letech u babičky na Slovensku. Kde v malém zmrzlinovém stánku na vesnici vyráběl a prodával starý Chorvat svoje smetanové zmrzliny i ovocné sorbety a velkými kleštěmi je nabíral do kornoutku. Od této chvíle jsem věděla, že k zmrzlině budu mít blízko po zbytek života. Zmrzlinu jsem za svůj život ochutnala celkem v 30 zemích na 5 kontinentech a vždy mé tajné přání bylo zkusit si to i z té druhé strany" z pohledu výrobce a hlavně vrchního ochutnávače.

2018 - NÁVRAT Z AUSTRÁLIE

Po návratu z Austrálie, kde jsem studovala obchod a marketing a kde vznikla první myšlenka vlastní značky zmrzliny, otvíráme vlastní zmrzlinářství s prvními druhy ručně vyráběných zmrzlin.
 

2019 - ZMRZLINÁRSTVÍ S KAVÁRNOU

K zmrzlinářství se přidává i kavárna s vlastní výrobou domácích zákusků, dortů s nabídkou čerstvých smoothie, ovocných dření, palačinek a kvalitní kávy. Rozširujeme služby a firmám nabízíme své cateringové služby. Dezerty dodáváme do kaváren.2020 - LOWCARB VÝROBA

Začínáme výrobu a prodej nizkosacharidových zmrzlin. Naše produkty se dají objednávat online přez eshop Košík.cz. Zmrzlinářství s kavárnou se těší své oblíbenosti s 7 denní otevírací dobou a výběrem v sezóně z 50 druhů zmrzlin a sorbetů. Lowcarb zmrzliny se rozšiřují do dalších kaváren i obchodů se zdravou výživou.

Zmrzlina bez cukru
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!